Depilacja Laserowa Gdynia: Najlepszy laser na świecie Vectus

Salony kosmetologiczne oferują różnorodne usługi, w tym laserową depilację brazylijską. Kiedyś nikt nie myślał o depilacji w intymnej strefie. Potem stało się to oznaką dobrego smaku i zgodności z trendami mody. Dziś znów docierają głosy wspierające naturalny stan ciała. Jednak każda kobieta wybiera coś, co jest bardziej wygodne i pozwala jej czuć się atrakcyjną.

Czym jest brazylijska depilacja?

Depilacja brazylijska to po prostu głębokie usuwanie włosów w okolicach bikini. W większości przypadków ta procedura jest rozumiana, jako całkowite usunięcie owłosienia wokół:

 • Łona
 • Warg sromowych
 • Na pośladkach
 • W okolicy odbytu.
laser vectus - usuwanie owłosienia

usuwanie owłosienia laserem vectus

Głównym rezultatem takiej depilacji jest idealnie gładka skóra w okolicy intymnej. Jeżeli kobieta marzy o noszeniu najbardziej odkrytych ubrań, bez obawy o szybko rosnące włosy, niewygodne czerwone punkty po goleniu lub gorący wosk, powinna skorzystać z brazylijskiej depilacji laserowej. Piękno jest możliwe bez poświęcenia.

Zobacz witafon

Opinia mężczyzn w tej sprawie jest niejednoznaczna. Jedni uważają, że normą jest zupełny brak włosów w strefie intymnej i są zaskoczeni, że może być inaczej, a ktoś inny jest zwolennikiem stanu naturalnego. Jednak w większości przypadków przynajmniej brak włosów wystających z bielizny sprawia, że kobieta jest bardziej pewna siebie i atrakcyjna. Brazylijskie laserowe usuwanie owłosienia daje szansę na dodanie efektu, który z reguły wywołuje u mężczyzn zaskoczenie i podziw.

Gdzie wykonać zabieg depilacji laserowej w Gdyni?

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: +48 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Brazylijskie laserowe usuwanie owłosienia

Z reguły najlepszy efekt uzyskuje się dzięki zabiegowi depilacji laserowej u kobiet o jasnej karnacji i ciemnych włosach. Podczas zabiegu laserem Vectus wiązka światła wnika w mieszek włosowy i niszczy go, po czym wszystkie widoczne włosy znikają a podskórne włosy po zabiegu stopniowo wypadają najczęściej w ciągu dwóch do trzech tygodni.

Jeśli ciało jest zdrowe, a jego równowaga hormonalna jest prawidłowa, to po przejściu cyklu usuwania włosów od trzech do czterech zabiegów zatrzymuje się wzrost włosów. Aby uzyskać trwały efekt, należy przejść drugi cykl laserowego usuwania owłosienia. Rezultat jest po prostu niesamowity brazylijska depilacja laserowa osiąga niezwykły efekt na zawsze.

Średnio jedna sesja depilacji laserowej trwa około piętnastu minut. Ten rodzaj depilacji przy użyciu lasera Vectus ma tylko pozytywne opinie, ponieważ światło lasera nie jest widoczne na skórze, która po zabiegu osiąga po prostu niesamowitą gładkość. Podobny rezultat daje użycie kremu do depilacji, ale efekt kremu bardzo szybko mija.

Oczywiście obszar bikini to bardzo delikatna i wrażliwa część ciała. Jednak depilacja jest niezwykle potrzebna, nie tylko ze względu na wymogi dotyczące urody, ale także ze względów higienicznych. Przed zabiegiem trzeba udać się na konsultację do kosmetologa, który określić rodzaj skóry i włosów. Specjaliści z dziedziny kosmetologii podkreślają, że aby znacznie ograniczyć skutki uboczne usuwania włosów z delikatnych okolic intymnych należy przeprowadzić brazylijskie usuwanie owłosienia przy wykorzystaniu lasera diodowego Vectus.

Kobiety, które stosują już od jakiegoś czasu depilację brazylijską laserem Vectus wskazują takie korzyści jak:

 • Szybkość i sprawność przebiegu usuwania owłosienia z okolic intymnych
 • Trwałość zabiegu ze skutecznym niszczeniem mieszków włosowych bez szkody dla pozostałych obszarów
 • Znacznie ograniczone prawdopodobieństwo odrastania włosków
 • Zapewnione przez kosmetologa bezpieczeństwo podczas wykonywania laserowe depilacji brazylijskiej
 • Brak odczuwania dolegliwości bólowych. Dzięki głowicy pokrytej szkłem szafirowym i innowacyjnej technologii Advanced Contact Cooling następuje schładzanie miejsc depilowanych nie tylko w trakcie depilacji, ale również po niej.

Więcej na ten temat tutaj: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Jak widać, w momencie decyzji o wykonaniu trwałej i bezbolesnej depilacji warto przede wszystkim wziąć pod uwagę metodę depilacji laserem diodowym Vectus. Jest to szczególnie ważne w momencie depilacji okolic wrażliwych, czyli takich, które są depilowane podczas wykonywania depilacji brazylijskiej. Zabieg nie może być wykonywany z powodu raka, infekcji grzybiczych, uszkodzeń skóry, ciąży. Przed depilacją konieczne jest przycięcie włosów łonowych w przybliżeniu na długość 4-6 mm, nie można się opalać.

Depilacja Laserowa Gdynia: Najlepszy laser na świecie Vectus
5 (100%) 2 vote[s]

One thought on “Depilacja Laserowa Gdynia: Najlepszy laser na świecie Vectus

 1. Iga661

  Dziewczyny jeśli lubicie nosić skąpą bieliznę, a nie lubicie codziennego golenia to to jest depilacja dla was 😀

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

41 + = 51