Najskuteczniejsze zabiegi na piegi

Piegi są dosyć częstą przypadłością. Niektórzy ludzie posiadają te drobne plamy na twarzy od urodzenia, a u innych pojawiły się one z czasem. Wiele osób pogodziło się z piegami, niemniej jednak wydaje się, że zdecydowana większość wolałaby się ich pozbyć. Czy istnieją na to jakieś sprawdzone sposoby?

Niektórzy doradzają spróbowanie domowych sposobów, które ponoć skutecznie usuwają przebarwienia na twarzy, a w tym piegi. Niemniej jednak, bardzo często okazuje się, że potrzeba silniejszych i bardziej inwazyjnych środków.

Zobacz witafon

Jednym z najlepszych sposobów na usuwanie piegów jest laser o nazwie Palomar Emerge. Jego działanie polega na wysłanie wiązki laserowej głęboko w głąb skóry. Dokonuje tam ona kontrolowanych uszkodzeń, co pobudza skórę w danym miejscu do rozpoczęcia regeneracji.

Czerwone plamki na twarzy można zlikwidować także za pomocą zabiegu GeneO+. Na czym on polega? Usuwanie przebarwień na twarzy w ten sposób opiera się o wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w naszym organizmie. Podczas zabiegu GeneO+, do miejsca z piegami przykłada się głowicę urządzenia, która powoduje pojawianie się na powierzchni skóry dwutlenku węgla. W odpowiedzi na to organizm dostarcza w to miejsce natlenioną krew. Skóra ulega w ten sposób natlenieniu i rozjaśnieniu.

Warto wziąć pod uwagę jeszcze jeden specjalistyczny zabieg, a mianowicie Dermapen 3/Mezopen. Genialnie sprawdza się on w usuwaniu intensywnych piegów zgromadzonych na małej powierzchni. Zabieg polega na nakłuwaniu skóry przy użyciu malutkich igiełek, które wtłaczają w nią cenne substancje odżywcze.

Jeżeli zastanawiasz się poważnie nad tym, jak usunąć piegi, to zainteresuj się zabiegami opisanymi w tym artykule. Są one bezpieczne oraz bardzo skuteczne. Świadczą o tym setki zadowolonych osób, które z powodzeniem z nich skorzystały. Życzymy powodzenia!

Najskuteczniejsze zabiegi na piegi
4.5 (90%) 2 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 67 = 74