Wzmocnienie włosów – jak to zrobić?

Zniszczone i wypadające włosy są problemem. Trzeba znaleźć przyczynę i wdrożyć najlepsze działania. Dzięki technologicznym narzędziom, jest to możliwe w bezbolesny, nieinwazyjny i przede wszystkim skuteczny sposób. Jak wzmocnić włosy i dlaczego warto skonsultować swoja sytuację z ekspertem?

PRZYCZYNY WYPADANIA WŁOSÓW – ROZPOZNANIE JEST WAŻNE

Wypadanie włosów może być spowodowane predyspozycjami genetycznymi, niestosowaniem zbilansowanej diety lub terapią antybiotykową. Do osłabienia kondycji skóry głowy i włosów przyczyniają się też stres, zmęczenie i częste podróże. Według lekarza: „Czynników stojących za wypadaniem włosów jest wiele i dobra diagnostyka to najtrudniejszy moment. Warto skorzystać z trichoskopii. Jednak dzięki zabiegom takim jak np. mezoterapia, można zwalczyć problem niezależnie od przyczyny jego powstania.”

Zobacz witafon

Zobacz artykuł na temat wzmacniania włosów specjalistycznymi zabiegami: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/wzmocnienie-wlosow/

Trichoskopia jest komputerowym badaniem skóry głowy. Dzięki dermatoskopowi, którego używają również dermatolodzy, można przyjrzeć się skórze w powiększeniu, zrobić serię zdjęć i przekazać je do laboratorium.

PRZEWLEKŁE WYPADANIE WŁOSÓW – JAK WZMOCNIĆ WŁOSY ZABIEGAMI W KLINICE?

naturalna blondynka ciągnie swoje włosyRegeneracja włosów będzie skuteczna, jeśli zdecydujemy się na jeden z przykładowych zabiegów:

  • Mezoterapia igłowa lub bezigłowa
  • Dermapen 3/Mezopen
  • Karboksyterapia Reology 2

Przeczytaj więcej o problemie wypadających włosów na stronie http://drkonczalska.pl/arts/problem-wypadajacych-wlosow/

WZMOCNIENIE WŁOSÓW – CHARAKTERYSTYKA ZABIEGÓW

Najskuteczniejsze zabiegi na wzmocnienie włosów:

  • Mezoterapia igłowa lub bezigłowa polega na podaniu głębokim warstwom skóry głowy substancji odżywczych. Są to niewielkie dawki, które jednak leczą. Hamują łysienie i mogą spowodować porost nowych włosów.
  • Dermapen 3/Mezopen dzięki pulsującym igłom w głowicy urządzenia, metoda wywoła wzmocnienie włosów. Do skóry głowy trafią np. koktajle odżywcze i osocze bogatopłytkowe, które pomogą przy każdym typie wypadania włosów.
  • Karboksyterapia Reology 2 poda między warstwy skórne i środskórne medyczny dwutlenek węgla. Efektem będzie odżywienie wraz z poprawą jędrności skóry głowy.

Indywidualnie dopasowana metoda wraz z określeniem perspektywy powtórzeń, to droga do lepszego stanu nie tylko włosów, ale przede wszystkim skóry głowy. Zdrowa skóra wykształci zdrowe włosy i przez długi czas umożliwi cieszenie się atrakcyjnym wyglądem.

REGENERACJA WŁOSÓW PRZYWRÓCI ZDROWIE

Przyczyny wypadania włosów i regeneracja włosów to przy samodzielnym rozpoznaniu czasochłonny etap. W międzyczasie kłopotliwość stanu głowy może się rozwijać, co pociąga za sobą przygnębienie, obniżenie poczucia wartości, stres i kolejne dolegliwości. Skorzystanie z zabiegów daje poczucie komfortu – poprzez regenerację włosów, czujemy się lepiej na każdej płaszczyźnie – także psychicznej. Automatycznie wracamy do pełni sił, niezależnie od tego gdzie i kiedy je utraciliśmy.

WYPADAJĄCE WŁOSY POTRAKTUJ JAKO PRZESZŁOŚĆ

Wypadające włosy wymagają specjalistycznych zabiegów, ale też dalszej poprawy swojego stylu życia. Warto zadbać o zdrową dietę – rezygnację z produktów tłustych i pełnych cukru, na rzecz drogocennych kwasów omega 3, witamin, błonnika i węglowodanów złożonych. Aktywność fizyczna i nawykowe wypijanie wody mineralnej w ciągu dnia pomoże w zapobieganiu nawrotom, a nawet całkowitego wyłysienia.

Wzmocnienie włosów – jak to zrobić?
5 (100%) 26 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 4 = 3