Archiwum kategorii: Artykuły

Blizna po cesarce – pozbądź się jej w skuteczny sposób.

Blizna po cesarce jest problemem kobiet, z którym borykają się panie po zabiegu cesarskiego cięcia. Przedstawicielki płci pięknej nie mają z reguły wpływu na to czy ich blizna będzie widoczna bardziej czy mniej. Na szczęście, bez względu na to jak mocno widoczna jest twarda blizna po cesarce, kobiety mogą skutecznie z nią walczyć dzięki profesjonalnym zabiegom.

Serum przeciwzmarszczkowe – zapomnij o zmarszczkach!

Nie od dziś wiadomo, że twarz jest wizytówką człowieka. W obliczu zalewu produktów przeciwko starzeniu nie jest trudno dbać o wygląd. Na półkach w drogerii znaleźć można zarówno kosmetyki działające na określone partie twarzy, jak krem pod oczy przeciwzmarszczkowy, a także takie, które przeznaczone są do stosowania na całej twarzy. Nie bez znaczenia jest to,… Czytaj dalej »

Wzmocnienie włosów – jak to zrobić?

Zniszczone i wypadające włosy są problemem. Trzeba znaleźć przyczynę i wdrożyć najlepsze działania. Dzięki technologicznym narzędziom, jest to możliwe w bezbolesny, nieinwazyjny i przede wszystkim skuteczny sposób. Jak wzmocnić włosy i dlaczego warto skonsultować swoja sytuację z ekspertem? 5 / 5 ( 33 votes )

Jak pokonać rumień twarzy?

Rumień na twarzy to podstępna oraz wyjątkowo złośliwa choroba. Jej charakterystyczny, cykliczny przebieg może wprowadzać nieświadomych chorych w błąd. Widząc ustępowanie objawów żyją z nadzieją, że ich problemy z cerą się skończyły. Jednak rumień prędzej czy później nieleczony zawsze wraca. 5 / 5 ( 27 votes )

Stomatologia i pierwsza wizyta dziecka u dentysty

Problemy z higieną jamy ustnej zaczynają się już we wczesnym dzieciństwie. Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważna jest profilaktyka i częsta kontrola stanu uzębienia. Czym różni się stomatolog od dentysty? Czy dentysta dla dzieci posiada jakieś specjalne kwalifikacje do pracy z najmłodszymi? Panujący powszechnie strach przed dentystą dotyczy nawet dorosłych, co… Czytaj dalej »

Kwas hialuronowy – czy warto zdecydować się na wypełnianie nim zmarszczek?

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, podobnie jak wypełnianie zmarszczek botoksem, to zabieg wysoce ceniony przez pacjentki gabinetów medycyny estetycznej. Obie wspomniane metody pomagają opóźnić oznaki starzenia i sprawiają, że czujemy się młodsi i bardziej atrakcyjni. 5 / 5 ( 5 votes )

Dieta na trądzik różowaty.

Trądzik różowaty (Rosacea) jest to choroba skóry, która najczęściej pojawia się u osób dorosłych między 20 a 30 rokiem życia. Przyczyny jego powstawania nie są do końca znane. Podejrzewa się, że skłonność do niego może być dziedziczna. Osoby chorujące na nadciśnienie tętnicze krwi oraz mające problemy żołądkowe najczęściej zapadaj na tą przypadłość. 5 / 5… Czytaj dalej »