Blizna po cesarce – pozbądź się jej w skuteczny sposób.

przez | 11 kwietnia, 2020

Blizna po cesarce jest problemem kobiet, z którym borykają się panie po zabiegu cesarskiego cięcia. Przedstawicielki płci pięknej nie mają z reguły wpływu na to czy ich blizna będzie widoczna bardziej czy mniej. Na szczęście, bez względu na to jak mocno widoczna jest twarda blizna po cesarce, kobiety mogą skutecznie z nią walczyć dzięki profesjonalnym zabiegom.

Blizna po cesarskim cięciu

Blizna po cesarce – co sprawia, że jest mocno widoczna?

Blizna po cesarce, jak już zostało wspomniane, może być widoczna słabiej lub mocniej. Większa blizna powstaje z reguły u kobiet, które miały problem z gojeniem się rany pooperacyjnej. Bardzo często są to pacjentki z niewyrównaną cukrzycą. Mogło również dojść do zakażenia rany przez drobnoustroje, w efekcie czego wolniej się ona goi. Niektóre panie dotyka również problem, jakim jest zgrubienie blizny po cesarce. Zgrubienie może powodować nie tylko dyskomfort psychiczny, ale i fizyczny.

Blizna po cc – zgrubienie, z którym możesz wygrać!

Zgrubienie blizny po cc nie wygląda estetycznie, dlatego warto z nim walczyć. Blizna po cesarskim cięciu może stać się znacznie mniej widoczna dzięki profesjonalnym zabiegom.

Zobacz witafon

Jeśli naszym problemem jest więc uporczywy bliznowiec po cc, rozważmy skorzystanie z zabiegów takich jak:

  • laser Emerge,
  • mezoterapia igłowa,
  • Dermapen.

Blizna po cesarce ma szansę zostać widocznie zredukowana dzięki laserowi Emerge. Wiązka tego lasera doprowadza do kontrolowanych uszkodzeń skóry, których nie można rzecz jasna dostrzec gołym okiem. Dzięki uszkodzeniom, skóra jest stymulowana do intensywnej regeneracji, w efekcie czego bliznowiec po cesarce staje się mniej widoczny.

Jeśli naszym problemem jest blizna po cesarce, rozważmy również skorzystanie z zabiegu mezoterapii igłowej. Podczas tego zabiegu do skóry podawany jest koktajl specjalnie dobranych składników odżywczych. Specjalista używa do tego celu kaniuli. Skóra zostaje pobudzona do odnowy, a blizna po cesarce zostaje zredukowana.

Dermapen to również skuteczny zabieg, który może okazać się pomocny w przypadku posiadania blizny po cesarskim cięciu. Podczas trwania zabiegu, podobnie jak w przypadku mezoterapii, do skóry podawane są składniki aktywne. Mechaniczna stymulacja przy pomocy głowicy z maleńkimi igiełkami oraz składniki odżywcze sprawiają, że skóra zostaje pobudzona do intensywnej odbudowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 9 =