Depilacja laserowa – koniec dzielenia włosów na czworo

przez | 19 marca, 2018

Depilacja to rytuał, który nie omija żadnej z nas. Nie lubimy zaburzać rytmu swojego dnia. Wykonując obowiązki, a także poświęcając czas na przyjemności, potrzebujemy czuć się komfortowo niezależnie od sytuacji. Spotkanie biznesowe, randka, wypad ze znajomymi na basen… co ma z tym wspólnego depilacja?


Każdemu zdarzyło się chociaż raz zawstydzić na widok wyrastających włosków, będących w zasięgu wzroku drugiej osoby. Nieskończone ilości maszynek i plastrów woskowych przyprawiają cię o zawrót głowy? Nie lubisz uczucia szorstkości, które pojawia się już bo kilku dniach od depilacji? Najwyższy czas, aby pożegnać się z tradycyjnymi metodami. Laser przychodzi nam z pomocą. To rewolucja, która zawładnęła sercami tysięcy Polek.To bardzo proste – najpierw zostanie zbadany poziom melaniny w twojej skórze, a następnie dopasowany odpowiedni rodzaj promieniowania. Nareszcie będziesz mogła cieszyć się gładkim ciałem dłużej! Koniec z obawami, wstydem i zakłopotaniem w codziennych sytuacjach. Spódniczka mini, odważne bikini lub nowa koronkowa bielizna nie będą musiały czekać, aż znajdziesz czas na walkę z maszynką do golenia!

Dlaczego warto zaufać laserom?

Większość osób, która przystaje przy tradycyjnej metodzie zarzeka się, że laserowa depilacja to ogromne obciążenie domowego budżetu. Okazuje się jednak, że gdyby policzyć ilość zużytych maszynek, plastrów i preparatów, służących depilacji, koszty bywają większe niż zabieg wykonany w salonie! Oprócz zaoszczędzonych pieniędzy skraca się także czas przeznaczony na pozbywanie się owłosienia.

Zobacz witafon

Jak przygotować się do zabiegu? Kilka prostych kroków!

  • pozbądź się włosków na wybranym przez siebie miejscu, zanim zostanie potraktowane laserem,
  • pamiętaj, że skóra nie może być podrażniona lub przesuszona,
  • na 4 tygodnie przed zabiegiem nie stosuj kremów z witaminą C oraz wystrzegaj się depilacji woskowej.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

To kolejny mit, z jakim przyjdzie ci się zmierzyć, porzucając tradycyjne metody pozbywania się owłosienia. Zabieg depilacji laserowej to brak dyskomfortu. Obrzęk i lekkie zaczerwienienie jest zupełnie naturalne oraz ustępuje do 3 dni po zabiegu. Nie musisz więc tworzyć w głowie obrazów z piekła rodem!

Jak pielęgnować skórę po depilacji?

Pielęgnacja po zabiegu jest nieskomplikowana i niewiele różni się od tej, jaką wykonują osoby, które stosują depilację tradycyjną. Kiedy już będziesz cieszyć się gładką skórą, pamiętaj że po zabiegu nie należy używać dezodorantu. Powinnaś również unikać basenów i sauny oraz zrezygnować z opalania w solarium. Te kilka prostych kroków sprowadza się do wymarzonego celu. Pozbycie się niechcianego owłosienia na znacznie dłuższy czas to niesamowity komfort i swoboda. Depilacja laserowa to coś więcej niż zwykły zabieg. To prawdziwa ulga dla osób z charakterem – żyjących intensywnie i tryskających energią w życiu zawodowym i prywatnym. Poczujesz diametralną różnicę. Twoje ciało nie będzie już cię ograniczać, ani w intymnych sytuacjach, ani w realizowaniu twoich pasji.

Zainteresowana? Już dziś zapisz się na zabieg:

Depilacja Laserowa Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 1