Jak odmłodzić skutecznie i szybko twarz?

przez | 28 marca, 2017

Już po dwudziestym roku życia nasze włókna kolagenowe zaczynają zanikać. Z czasem na naszej cerze pojawiają się drobne zmarszczki, zmniejsza się elastyczność skóry a owal twarzy zdaje się zmieniać. Jak pokonać niniejszy problem, kiedy kremy i substancje przeciwzmarszczkowe już nie działają?

Poniżej przedstawione zostaną najskuteczniejsze zabiegi odmładzające twarz, które spłycają zmarszczki i dbają o głęboką regenerację skóry. Ponadto, odpowiemy również na pytanie jak rozjaśnić twarz.

Zobacz witafon

Jak odmłodzić twarz domowymi sposobami?

Obecnie zarówno w Internecie, jak i sklepach stacjonarnych możemy dokonać zakupu przeróżnych specyfików mających na celu odmłodzenie twarzy. Liczne kremy przeciwzmarszczkowe oraz maseczki nawilżające, co prawda są w stanie poprawić kondycję naszej skóry, jednak nie są w stanie dotrzeć do jej głębokich warstw, a tym samym pozbyć się widocznych zmian spowodowanych upływem czasu.

W utrzymaniu prawidłowego stanu naszej skóry bardzo ważne jest również zachowanie jej prawidłowej pielęgnacji. Dokładny demakijaż oraz skuteczne nawilżanie twarzy należą do podstawowych zadań mających na celu zachowanie młodego wyglądu skóry.

Jak odmłodzić skórę twarzy?

Wśród najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej mających na celu wyraźne odmłodzenie i zmniejszenie oznak starzenia się skóry możemy wyróżnić:

Zabieg Maximus oraz Surgen – wykonywane są przy wykorzystaniu innowacyjnego urządzenia Pollogen Legend wykorzystującego działanie fal radiowych, które skutecznie podgrzewają skórę i obkurczają stare włókna kolagenowe, prowokując tym samym skórę do jej skutecznej regeneracji.

Laser Palomar Emerge oraz Laser Harmony XL PRO NIR – to zabiegi wykorzystujące działanie światła lasera, który skutecznie pobudza skórę do jej regeneracji w głębokich warstwach.

Peeling chemiczny – odpowiedzialny za złuszczenie starego naskórka i skuteczne odświeżenie wyglądu naszej skóry.

Zabieg Mezopen/Dermapen – zapewniający skórze koktajl substancji odżywczych wpływających na poprawę jej kondycji i jej wyraźne rozjaśnienie.

Zabieg GeneO+ – poprawiający kondycję skóry przy zastosowaniu bąbelków dwutlenku węgla wytwarzanych na powierzchni skóry.

2 myśli nt. „Jak odmłodzić skutecznie i szybko twarz?

  1. Magdalena

    Każda kobietka powinna co jakiś czas iśc na taki zabieg, aby skutecznie i szybko odmłodzić swoją twarz ;D

    Odpowiedz
  2. Jurek1

    Dlatego właśnie, żeby moja córka nie musiała chodzić na takie zabiegi dałem jej na 25 urodziny krem przeciwzmarszczkowy 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 68 = 72