Najskuteczniejsze zabiegi na piegi

przez | 21 sierpnia, 2017

Piegi są dosyć częstą przypadłością. Niektórzy ludzie posiadają te drobne plamy na twarzy od urodzenia, a u innych pojawiły się one z czasem. Wiele osób pogodziło się z piegami, niemniej jednak wydaje się, że zdecydowana większość wolałaby się ich pozbyć. Czy istnieją na to jakieś sprawdzone sposoby?

Niektórzy doradzają spróbowanie domowych sposobów, które ponoć skutecznie usuwają przebarwienia na twarzy, a w tym piegi. Niemniej jednak, bardzo często okazuje się, że potrzeba silniejszych i bardziej inwazyjnych środków.

Zobacz witafon

Jednym z najlepszych sposobów na usuwanie piegów jest laser o nazwie Palomar Emerge. Jego działanie polega na wysłanie wiązki laserowej głęboko w głąb skóry. Dokonuje tam ona kontrolowanych uszkodzeń, co pobudza skórę w danym miejscu do rozpoczęcia regeneracji.

Czerwone plamki na twarzy można zlikwidować także za pomocą zabiegu GeneO+. Na czym on polega? Usuwanie przebarwień na twarzy w ten sposób opiera się o wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w naszym organizmie. Podczas zabiegu GeneO+, do miejsca z piegami przykłada się głowicę urządzenia, która powoduje pojawianie się na powierzchni skóry dwutlenku węgla. W odpowiedzi na to organizm dostarcza w to miejsce natlenioną krew. Skóra ulega w ten sposób natlenieniu i rozjaśnieniu.

Warto wziąć pod uwagę jeszcze jeden specjalistyczny zabieg, a mianowicie Dermapen 3/Mezopen. Genialnie sprawdza się on w usuwaniu intensywnych piegów zgromadzonych na małej powierzchni. Zabieg polega na nakłuwaniu skóry przy użyciu malutkich igiełek, które wtłaczają w nią cenne substancje odżywcze.

Jeżeli zastanawiasz się poważnie nad tym, jak usunąć piegi, to zainteresuj się zabiegami opisanymi w tym artykule. Są one bezpieczne oraz bardzo skuteczne. Świadczą o tym setki zadowolonych osób, które z powodzeniem z nich skorzystały. Życzymy powodzenia!

6 myśli nt. „Najskuteczniejsze zabiegi na piegi

 1. Igaa134

  Przebarwienia na twarzy zrobiły mi się w trakcie ciąży i teraz nie wiem jak się ich pozbyć. Powoli zaczynam myśleć nad laserowym usuwaniem przebarwień. Co o tym sądzicie? Zna ktoś może jakieś dobre miejsce aby wykonać taki zabieg?

  Odpowiedz
  1. Nina91

   Na usuwanie przebarwień z twarzy lub nawet piegów dobrym wyborem jest laser Palomar Emerge. Ja przebarwienia usuwałam w Gdańsku – dokładnie to w klinice medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica.

   Odpowiedz
  2. t-a-b-l-e-t-a

   Właśnie niedawno czytałam artykuł o tym, że w ciąży trzeba uważać na przebarwienia, ponieważ łatwo je sobie zafundować jak nie używa się kremów z filtrem. Laser na przebarwienia to chyba rzeczywiście najlepsza opcja, ale musisz się też liczyć z tym że to kosztuje 🙂

   Odpowiedz
 2. Migotka

  Przed wykonaniem zabiegu laserowego na przebarwienia czy to na usuwanie piegów należy i tak zgłosić się na konsultację do specjalisty. Jest to zupełna podstawa, ponieważ specjalista nam doradzi jaki zabieg będzie dla nas najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

  Odpowiedz
  1. MagdalenaT

   No tak konsultacja u specjalisty przed wykonaniem zabiegu na przebarwienia to podstawa. Teraz zbliża się najlepszy czas na zabieg laserowy, ponieważ robi się zimno.

   Odpowiedz
 3. izzzka

  Mi również powstały przebarwienia na skórze podczas ciąży.. Są to taki ciemne plamki ala piegi pod oczami. Obecnie korzystam z kosmetyków na przebarwienia, ale efekty są słabe hyh…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 73 = 81