Skuteczna depilacja pach

przez | 4 września, 2017

Depilacja laserowa jest to najefektywniejsza, najskuteczniejsza oraz bardzo bezpieczna technologia dwudziestego pierwszego wieku. Zdecydowanie, można śmiało stwierdzić, iż jest ona naprawdę fenomenalna, jeśli chodzi o usuwanie w sposób trwały, owłosienia. Trzeba wiedzieć, że laser Vectus charakteryzuje się wspaniałym działaniem. Jest to zdecydowanie urządzenie z tak zwanej ,,wysokiej półki”. Warto wiedzieć, w jaki sposób działa laser Vectus. Otóż, stosowany laser Vectus podczas depilacji, powoduje celowo uszkodzenie materii włosa oraz jego cebulki. Na uwagę zasługuje również fakt, przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej, odbywa się konsultacja z kosmetologiem. Kosmetolog przede wszystkim, ocenia stan a także i rodzaj skóry danego pacjenta lub pacjentki. Tak naprawdę, to właśnie w zależności od konkretnej predyspozycji danego włosa, czyli od jego struktury oraz poziomu melaniny, uzależnione jest to, aby odpowiednio dobrać siłę działania lasera.

Trzeba wiedzieć również, że osoba, u której ma być przeprowadzona depilacja laserowa, musi odpowiednio przygotować się do wyżej wymienionego zabiegu. Na uwagę zasługuje fakt, że między innymi najważniejszym czynnikiem jest to, żeby skóra nie była wystawiana na działanie promieni słonecznych ani solarium, chociażby przez cztery tygodnie, przed planowanym zabiegiem depilacji laserowej. Również oprócz tego wyżej wymienionego faktu, warto także wiedzieć, że skóra w okolicy powierzchni skóry, która ma być poddana depilacji, nie może być sucha, albo nawet podrażniona. Kolejną ważną kwestią jest temat kremów depilujących. Otóż, trzeba wiedzieć, iż na minimum siedem dni przed planowanym zabiegiem, nie można stosować kremów depilacyjnych, ani nawet maści, które posiadają w składzie witaminy.

Zobacz witafon

Depilacja laserowa Vectus jest zabiegiem bezpiecznym oraz co jest bardzo ważne, nieinwazyjnym. Zabieg depilacji laserowej Vectus, w porównaniu do innych metod, jest zabiegiem dosyć przyjemnym. Depilacja laserowa pachy jest szczególnie bardzo wygodna, gdyż wiadomo, że to miejsce na ciele jest w trudno dostępnym miejscu – o tym więcej na tej stronie – http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku. Bardzo często usuwanie owłosienia z tej wyżej wymienionej partii ciała jest trudne, jeśli chodzi o inne metody depilacyjne. Przede wszystkim, jednorazowa oraz klasyczna maszynka stosowana do jednorazowego użycia, dosyć mocno podrażnia skórę. Z tego względu skóra jest piekąca, zaczerwieniona i mocno podrażniona. Wygląda to bardzo nieestetycznie zwłaszcza w okolicy pach. Wosk natomiast, jest zabiegiem bolesnym i na pewno nieprzyjemnym. Również wosk usuwa włosy tylko na pewien czas i znowu trzeba ponawiać ten mocno nieprzyjemny zabieg. Depilator z kolei pozostawia nieestetyczne, swędzące i mocno czerwone plamki w miejscu depilowanym. Depilacja laserowa pachy może być wykonana urządzeniem Vectus. On ma bardzo duże osiągnięcia w tej dziedzinie.

Laser Vectus, warto wiedzieć, że wyposażony jest w czytnik melaniny. Dzięki niemu, ustawia się właściwą moc lasera, dla każdego pacjenta, osobno. Laser jest oczywiście niezwykle bezpieczny, nieinwazyjny, nie występuje absolutnie żadne ryzyko, termicznego poparzenia skóry. Depilacja laserowa pachy jest bardzo skuteczna tą metodą. Na uwagę zasługuje fakt, iż laser Vectus, likwiduje bardzo szybko cebulkę włosa. Oczywiście, oprócz tego, także korzenie włosa są skutecznie oraz bardzo efektywnie usuwane, dzięki czemu włoski w ogóle nie odrastają. Ta metoda jest bardzo dobra dla skóry ciała. Zazwyczaj okres zabiegu okolicy pachy wynosi od około dziesięciu do piętnastu minut.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

7 myśli nt. „Skuteczna depilacja pach

 1. Ola

  Byłam, korzystałam, polecam! Wiecie co jest najlepsze? Że zapomniałam o czymś takim jak zbędne owłosienie = jednocześnie pozbyłam się kompleksów :-)))

  Odpowiedz
 2. Kami

  hej 🙂 laserowa depilacja to najlepsze co mogło mi się przytrafić. Na długo mogę zapomnieć o włoskach. Zabieg bezbolesny a obsługa w klinice profesjonalna. Ja swój zabieg wykonywałam w Clinica Cosmetologica w Gdańsku 🙂 Polecam!

  Odpowiedz
 3. Olka09

  Korzystał ktoś z laserowej depilacji? Cały czas się waham. Szukam opinii osób, które wykonywały zabieg na pachy 🙂 Czy to bolesne?

  Odpowiedz
 4. Zonia77

  Miałam ten zabieg na nogi, pachy i bikini :))) rewelacja. Lepszej metody moim zdaniem NIE MA! Kto się zdecydował ten wie o czym mówię hihiih

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

56 − 55 =