Archiwum kategorii: Diagnostyka

Wzmocnienie włosów – jak to zrobić?

Zniszczone i wypadające włosy są problemem. Trzeba znaleźć przyczynę i wdrożyć najlepsze działania. Dzięki technologicznym narzędziom, jest to możliwe w bezbolesny, nieinwazyjny i przede wszystkim skuteczny sposób. Jak wzmocnić włosy i dlaczego warto skonsultować swoja sytuację z ekspertem? 5 / 5 ( 33 votes )

Objawy dny moczanowej

Objawy dny moczanowej Dna moczanowa jest chorobą, która atakuje przede wszystkim mężczyzn po 30. roku życia. U kobiet pojawia się zazwyczaj dopiero w okresie menopauzalnym, a nawet mimo tego zdarza się u nich około 7 razy rzadziej, niż u płci męskiej. To choroba, która jest nie tylko uciążliwa i bolesna, ale również może przerodzić się… Czytaj dalej »

Diagnostyka dny moczanowej

Diagnostyka dny moczanowej Dna moczanowa jest chorobą, która często atakuje znienacka – może przez wiele lat rozwijać się bez dawania żadnych jasnych objawów. Z tego też powodu jest bardzo niebezpieczna, zwłaszcza w przypadku osób, u których wywołuje dodatkowe powikłania, spowodowane brakiem odpowiedniego leczenia choroby w jej właściwej fazie. Warto wiedzieć, jak diagnozuje się dnę moczanową,… Czytaj dalej »

Atak dny moczanowej

Atak dny moczanowej Dna moczanowa jest chorobą dość uciążliwą, głównie ze względu na to, że trudno przewidzieć, kiedy się pojawi. Niejednokrotnie badania wykonywane w celach profilaktycznych nie dają jasnego obrazu choroby, zaś sam atak, jeśli nie jest zbyt silny, nie mobilizuje chorego do udania się do lekarza. Tymczasem jednak dna moczanowa może powodować poważne problemy… Czytaj dalej »