Archiwum kategorii: zabiegi na skórę

Wzmocnienie włosów – jak to zrobić?

Zniszczone i wypadające włosy są problemem. Trzeba znaleźć przyczynę i wdrożyć najlepsze działania. Dzięki technologicznym narzędziom, jest to możliwe w bezbolesny, nieinwazyjny i przede wszystkim skuteczny sposób. Jak wzmocnić włosy i dlaczego warto skonsultować swoja sytuację z ekspertem? 5 / 5 ( 33 votes )

Jak pokonać rumień twarzy?

Rumień na twarzy to podstępna oraz wyjątkowo złośliwa choroba. Jej charakterystyczny, cykliczny przebieg może wprowadzać nieświadomych chorych w błąd. Widząc ustępowanie objawów żyją z nadzieją, że ich problemy z cerą się skończyły. Jednak rumień prędzej czy później nieleczony zawsze wraca. 5 / 5 ( 27 votes )

Pielęgnacja cery naczynkowej

Cera naczynkowa to pojawianie się na skórze twarzy tak zwanych pajączków, czyli rozszerzonych naczynek krwionośnych. Wiele kobiet, niezależnie od wielu boryka się z tym widocznym problemem. Naczynka przy tego rodzaju cerze są kruche, bardzo delikatne i pękają pod wpływem wysokiego ciśnienia krwi. Rozszerzają się i przybierają postać czerwonych pajączków rozlanych po skórze twarzy. Bardzo ważna… Czytaj dalej »

Depilacja laserowa – koniec dzielenia włosów na czworo

Depilacja to rytuał, który nie omija żadnej z nas. Nie lubimy zaburzać rytmu swojego dnia. Wykonując obowiązki, a także poświęcając czas na przyjemności, potrzebujemy czuć się komfortowo niezależnie od sytuacji. Spotkanie biznesowe, randka, wypad ze znajomymi na basen… co ma z tym wspólnego depilacja? 5 / 5 ( 1 vote )

Odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie HIFU

Ultraformer III HIFU jest sposobem na lifting twarzy bez skalpela oraz lifting ciała. Zabieg ten jest bezinwazyjny oraz w pełni bezpieczny dla pacjenta. W celu uzyskania pożądanych efektów wystarczy tylko jeden zabieg, który trwa od 30 do 120 minut. Jak wygląda lifting twarzy oraz lifting ciała przy pomocy zabiegu Ultraformer III HIFU? Lifting twarzy oraz lifting… Czytaj dalej »