Pielęgnacja cery naczynkowej

przez | 7 kwietnia, 2018

Cera naczynkowa to pojawianie się na skórze twarzy tak zwanych pajączków, czyli rozszerzonych naczynek krwionośnych. Wiele kobiet, niezależnie od wielu boryka się z tym widocznym problemem. Naczynka przy tego rodzaju cerze są kruche, bardzo delikatne i pękają pod wpływem wysokiego ciśnienia krwi. Rozszerzają się i przybierają postać czerwonych pajączków rozlanych po skórze twarzy. Bardzo ważna w tym przypadku jest pielęgnacja cery naczynkowej.


Domowe zabiegi dla cery naczynkowej to:

  • łatwo zmywalne maseczki
  • stosowanie mleczka kosmetycznego i toniku, przeznaczonego do tego rodzaju cery
  • unikanie preparatów barwionych, zapachowych, zawierających alkohol, mentol, miętę pieprzową, olejek eukaliptusowy, środków,  które się pienią.

Cera naczynkowa pielęgnacja to przede wszystkim dbanie o codzienną higienę skóry twarzy oraz zabiegi kosmetyczne i estetyczne. Ich połączenie daje najskuteczniejsze rezultaty.
Pielęgnacja cery naczynkowej jest bardzo ważna. Jest to specjalny rodzaj cery, do którego należy podchodzić w delikatny sposób. Cera naczynkowa to także różnego rodzaju zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetycznej. Warto zwrócić uwagę na wachlarz ofert na zabiegi dla cery naczynkowej, które można tam wykonać. Należą do nich między innymi:

Zobacz witafon
  • Laser Varilite
  • Laser Harmony XL
  • Głowica Hot-Cold
  • Ultradźwięki.

Cera naczynkowa zabiegi, przeznaczone dla wszystkich osób, które na co dzień borykają się z widocznymi popękanym, rozlanymi, rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi.

Laser Varilite

Jest jedną z metod dziedziny medycyny estetycznej. wykonywany jest za pomocą lasera. Światło lasera trafia do rozszerzonych naczynek krwionośnych, nie podrażniając przy tym skóry. Zabieg jest bardzo skuteczny. Popękane naczynka krwionośne są wchłaniane przez melaninę i oksyhemoglobinę.

Laser Harmony XL

Jest to kolejna metoda, która wykonywana jest za pomocą lasera, który wyposażony jest w specjalną głowicę. Laser dociera do miejsca problemu o różnych głębokościach. Do tego celu wykorzystywane jest światło 500-600 nm. Zabieg zamykania naczynek za pomocą tej metody jest bardzo skuteczny, bezpieczny i trwały. Nie podrażnia skóry, zamyka rozszerzone naczynka pochłaniane przez oksyhemoglobinę oraz melaninę.

Głowica Hot-Cold

Jest to kolejny skuteczny i bezpieczny zabieg zamykania naczynek za pomocą specjalnej głowicy. Zabieg polega na stymulowaniu skóry raz ciepłem, raz zimnem. Jest to bardzo ciekawa metoda, skuteczna i bezpieczna. Wzmacnia cerę, naczynka oraz je obkurcza.

Ultradźwięki

To kolejna z metod na zamykanie rozszerzonych naczynek na skórze twarzy. Zabieg polega na zaaplikowaniu specjalnej ampułki serum, a następnie skóra poddawana jest ultradźwiękom, emitowanym przez głowicę. Wzmacnia naczynka i pozwala na wchłanianie składników aktywnych w głąb skóry.

Cera naczynkowa pielęgnacja to szereg zabiegów kosmetycznych i estetycznych, które w bezpieczny, skuteczny i bezbolesny sposób:

  • poprawiają wygląd skóry twarzy
  • obkurczają rozszerzone, popękane naczynka krwionośne
  • odbudowują skórę twarzy przez co staje się piękna, promienna, bez zbędnych defektów.

Jeżeli chcesz  dowiedzieć się jaki zabieg wybrać, wypróbuj darmowe konsultacje u profesjonalnego kosmetologa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

41 − = 37